TUR Turze Rogi - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2017-05-24 ..0 HONOR...
  • 2017-05-19 !?
  • 2017-05-11 Czas na Perłę..
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GRĘZOVIA Grezówka - ULKS Dębowica 0:3
  • WÓLDOM Wólka D. - ABSOLWENT Domaszewnica 0:0
  • ORLĘTA Gołaszyn - WKS Wólka Świątkowa 4:2
  • ORZEŁ Zalesie - TUR Turze Rogi 3:2
  • PERŁA Dwornia - UNIA II Krzywda 2:3
  • POLESIE Serokomla - SOKÓŁ Krynka 1:2
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 76, wczoraj: 81
ogółem: 705 420

statystyki szczegółowe

Aktualności

..0 HONOR...

  • autor: Luiza65, 2017-05-24 13:12

28 maja 2017 r. /niedziela/ godz. 13.oo

TUR Turze Rogi - ORLĘTA Gołaszyn

Sędziowanie: Żabski, Maleńczuk, Nestorowicz

Zbiórka zawodników - godz. 12.oo


!?

  • autor: Luiza65, 2017-05-19 09:28

21 maja 2017 r. /niedziela/ godz. 13.oo

ORZEŁ Zalesie - TUR Turze Rogi

Sędziowie: Paskudzki, Miłosz, Brzozowski

Zbiórka w Zalesiu - godz. 12.30


Czas na Perłę..

  • autor: Luiza65, 2017-05-11 10:10

14 maja 2017 r. /niedziela/ godz. 13.oo

PERŁA Dwornia - TUR Turze Rogi

Sędziowanie: Dziubak, Jamrowski, Brzozowski

Wyjazd - godz. 11.45


Polesie...

  • autor: Luiza65, 2017-05-05 08:47

07 maja 2017 r. /niedziela/ godz. 13.oo

POLESIE Serokomla TUR Turze Rogi

Sędziowie: Rutkowski, Gruszka, Krasowski

Zbiórka zawodników /wyjazd/ - godz. 11.45


Czas prawdy...

  • autor: Luiza65, 2017-05-01 21:57

03 maja 2017 r. /środa/ godz. 13.oo

TUR Turze Rogi - SOKÓŁ Krynka

Sędziowie: Knigawka, Szczukocki, Smyk

Zbiórka zawodników - godz. 12.oo


Archiwum aktualności


Mecz 2016-10-16, 11:00


herb ORLĘTA Gołaszyn 4:0 herb TUR Turze Rogi
ORLĘTA Gołaszyn   TUR Turze Rogi

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ ZalesieTUR Turze Rogi
ORZEŁ Zalesie 3:2 TUR Turze Rogi
2017-05-21, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
GRĘZOVIA Grezówka 0:3 ULKS Dębowica
WÓLDOM Wólka D. 0:0 ABSOLWENT Domaszewnica
ORLĘTA Gołaszyn 4:2 WKS Wólka Świątkowa
ORZEŁ Zalesie 3:2 TUR Turze Rogi
PERŁA Dwornia 2:3 UNIA II Krzywda
POLESIE Serokomla 1:2 SOKÓŁ Krynka

Losowa galeria

POLESIE - TUR
Ładowanie...