TUR Turze Rogi - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 610
ogółem: 771 967

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

TUR - UNIA
Ładowanie...

Informacje

   

Ludowy Klub Sportowy Tur Turze Rogi
Data założenia: 04 maja 1981
Barwy: zielono - czarne
Adres: Turze Rogi 74B, 21-400 Łuków
telefon  kom. 502 232-961
 
Stadion: Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Turzych Rogach
pojemność - 200 miejsc / boisko - 100 m x 60 m
 
 
Klub posiada osobowość prawną i jest stowarzyszeniem kultury fizycznej wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego. Założenie klubu datowane jest na rok 1981.
Klub liczy 65 członków, i liczba ta stale rośnie. Co cieszy, to fakt, że już najmłodsze dzieci, w wieku 10 lat i mniej, chętnie przychodzą, aby uczestniczyć w zajęciach sportowych.
Prezesem jest Andrzej Pulik.
Barwy klubu to kolor zielony i czarny.
W sezonie 2013/2014 drużyna juniorów i seniorów występuje w rozgrywkach o mistrzostwo klasy „A” piłki nożnej organizowanych przez Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, 
Obiekty sportowe usytuowane są na nieruchomości oznaczonej nr działki 395, 396 o powierzchni 2,06 ha. Położenie nieruchomości jest bardzo atrakcyjne ze względu na bliskość lasu. Korzyści zdrowotne są wiec podwójne.
Na nieruchomości znajduje się boisko do piłki nożnej o wymiarach 100x60m. o nawierzchni trawiastej. Płyta boiska jest w stanie bardzo dobrym. Dla Kibiców przygotowano trybunę na 120 miejsc siedzących.
Ponadto na nieruchomości znajduje sie boisko wielofinkcyjne o wymiarach 20x40m. o nawierzchni poliuretanowej, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy o nawierzchni akrylowej oraz węzeł sanitarny.
Budynek znajdujący się na nieruchomości służy nie tylko zawodnikom, ale jest tak zaprojektowany, aby spełniał również funkcje rozrywkowe lub noclegowe.
Bliskość lasów grzybowych oraz istniejący staw rybny zachęcą do częstego korzystania z tych obiektów przez mieszkańców wsi jak też przyjezdnych. Można bowiem przejażdżkę rowerową z pobliskiego miasta, uatrakcyjnić grą w tenisa ziemnego lub połowem ryb. Na koniec można spędzić czas przy ognisku. Tak wielka ilość atrakcji zachęci z pewnością wielu mieszkańców do rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ ZalesieTUR Turze Rogi
ORZEŁ Zalesie 1:5 TUR Turze Rogi
2018-10-14, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
PERŁA Dwornia 0:3 UNIA II Żabików
ORZEŁ Zalesie 1:5 TUR Turze Rogi
UNIA II Krzywda 1:0 Orkan Wojcieszków
WÓLDOM Wólka D. 4:0 ARMATY Stoczek Łukowski

Tabela ligowa

Losowa galeria

VENUS - TUR
Ładowanie...