TUR Turze Rogi - strona oficjalna

telefon  kom. 502 232-961

Stadion: Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Turzych Rogach
pojemność - 200 miejsc / boisko - 100 m x 60 m

Klub posiada osobowość prawną i jest stowarzyszeniem kultury fizycznej wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego. Założenie klubu datowane jest na rok 1981.
Klub liczy 65 członków, i liczba ta stale rośnie. Co cieszy, to fakt, że już najmłodsze dzieci, w wieku 10 lat i mniej, chętnie przychodzą, aby uczestniczyć w zajęciach sportowych.
Prezesem jest Andrzej Pulik.
Barwy klubu to kolor zielony i czarny.
W sezonie 2013/2014 drużyna juniorów i seniorów występuje w rozgrywkach o mistrzostwo klasy „A” piłki nożnej organizowanych przez Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej,
Obiekty sportowe usytuowane są na nieruchomości oznaczonej nr działki 395, 396 o powierzchni 2,06 ha. Położenie nieruchomości jest bardzo atrakcyjne ze względu na bliskość lasu. Korzyści zdrowotne są wiec podwójne.
Na nieruchomości znajduje się boisko do piłki nożnej o wymiarach 100x60m. o nawierzchni trawiastej. Płyta boiska jest w stanie bardzo dobrym. Dla Kibiców przygotowano trybunę na 120 miejsc siedzących.
Ponadto na nieruchomości znajduje sie boisko wielofinkcyjne o wymiarach 20x40m. o nawierzchni poliuretanowej, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy o nawierzchni akrylowej oraz węzeł sanitarny.
Budynek znajdujący się na nieruchomości służy nie tylko zawodnikom, ale jest tak zaprojektowany, aby spełniał również funkcje rozrywkowe lub noclegowe.
Bliskość lasów grzybowych oraz istniejący staw rybny zachęcą do częstego korzystania z tych obiektów przez mieszkańców wsi jak też przyjezdnych. Można bowiem przejażdżkę rowerową z pobliskiego miasta, uatrakcyjnić grą w tenisa ziemnego lub połowem ryb. Na koniec można spędzić czas przy ognisku. Tak wielka ilość atrakcji zachęci z pewnością wielu mieszkańców do rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

UNIA II KrzywdaTUR Turze Rogi
UNIA II Krzywda   TUR Turze Rogi
2017-09-24, 12:00:00

Statystyki przedmeczowe »

WKS Wólka ŚwiątkowaTUR Turze Rogi
WKS Wólka Świątkowa 3:2 TUR Turze Rogi
2017-09-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

UNIA II Krzywda 3:4 ABSOLWENT Domaszewnica
TUR Turze Rogi UNIA II Żabików
PERŁA Dwornia 1:2 WKS Wólka Świątkowa
ORZEŁ Zalesie 1:6 WÓLDOM Wólka D.

TUR - AGROSPORT
Ładowanie...