TUR Turze Rogi - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

TUR - UNIA II Żabików
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 67
ogółem: 721 868

statystyki szczegółowe

Sezon 2007/2008 - Klasa A

 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Rokitno 22 49 15 4 3 60-28 7 3 1 35-14 8 1 2 25-14
2.  Krzna Trzebieszów 22 45 14 3 5 69-36 7 2 2 41-20 7 1 3 28-16
3.  Tytan Wisznice 22 41 13 2 7 56-39 8 2 1 30-13 5 0 6 26-26
4.  Hutnik Huta Dąbrowa 22 40 12 4 6 50-30 7 1 3 24-10 5 3 3 26-20
5.  Agrosport Leśna Podlaska 22 37 11 4 7 54-32 6 1 4 26-14 5 3 3 28-18
6.  Wodnik Siemień 22 33 9 6 7 39-36 6 2 3 20-15 3 4 4 19-21
7.  Polesie Serokomla 22 32 10 2 10 44-45 7 1 3 29-18 3 1 7 15-27
8.  Jata Żdżary 22 28 8 4 10 37-43 6 1 4 26-17 2 3 6 11-26
9.  Bizon Jeleniec 22 27 8 3 11 56-63 4 0 7 26-29 4 3 4 30-34
10.  LKS Milanów 22 16 5 1 16 46-62 5 1 5 34-26 0 0 11 12-36
11.  Orzeł Czemierniki 22 14 3 5 14 28-83 2 5 4 19-28 1 0 10 9-55 2 3 1 0 1 8-6
12.  Tur Turze Rogi 22 14 4 2 16 34-76 3 1 7 21-38 1 1 9 13-38 2 3 1 0 1 6-8
Tur Turze Rogi rozgrywa swoje mecze w Łazach.
Bizon Jeleniec rozgrywa swoje mecze w Kosutach.

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  GLKS Rokitno      2-2  4-2  0-0  2-0  0-1  4-1  6-2  3-3  2-1  9-2  3-0 
 2  Krzna Trzebieszów 5-0       4-2  2-2  3-5  5-3  5-2  1-1  1-2  4-1  6-0  5-2 
 3  Tytan Wisznice 0-5  3-2       2-0  1-1  1-1  4-1  1-0  7-1  5-2  5-0  1-0 
 4  Hutnik Huta Dąbrowa 2-1  1-2  4-1       0-2  3-1  0-1  0-0  4-2  3-0  3-0  4-0 
 5  Agrosport Leśna Podlaska 0-3  1-2  1-2  5-3       0-0  0-1  4-1  7-0  4-1  2-0  2-1 
 6  Wodnik Siemień 1-3  3-1  2-1  1-1  2-2       1-0  0-2  1-2  4-2  3-0  2-1 
 7  Polesie Serokomla 2-3  1-3  3-2  1-2  1-0  4-2       3-1  3-3  2-0  4-1  5-1 
 8  Jata Żdżary 1-2  2-1  0-3  2-3  4-2  2-1  3-1       0-3  2-0  9-0  1-1 
 9  Bizon Jeleniec 0-3  1-3  4-2  5-1  0-3  2-3  2-3  5-2       3-2  2-3  2-4 
 10  LKS Milanów 1-2  0-1  1-3  1-7  2-5  1-1  5-3  5-0  3-2       8-1  7-1 
 11  Orzeł Czemierniki 1-2  0-6  0-4  0-4  2-2  2-2  0-0  1-1  2-2  5-3       6-2 
 12  Tur Turze Rogi 1-1  2-5  3-4  1-3  1-6  1-4  3-2  0-1  3-10  2-0  4-2      

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Agrosport Leśna Podlaska 7-0 Bizon Jeleniec
GLKS Rokitno 4-2 Tytan Wisznice
Polesie Serokomla 3-1 Jata Żdżary
Krzna Trzebieszów 5-3 Wodnik Siemień
Orzeł Czemierniki 5-3 LKS Milanów
Hutnik Huta Dąbrowa 4-0 Tur Turze Rogi

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Bizon Jeleniec 3-2 LKS Milanów
Wodnik Siemień 3-0 Orzeł Czemierniki
Jata Żdżary 2-1 Krzna Trzebieszów
Tytan Wisznice 4-1 Polesie Serokomla
Hutnik Huta Dąbrowa 2-1 GLKS Rokitno
Tur Turze Rogi 1-6 Agrosport Leśna Podlaska

Kolejka 3 - 2 września

Tur Turze Rogi 3-10 Bizon Jeleniec
GLKS Rokitno 2-0 Agrosport Leśna Podlaska
Polesie Serokomla 1-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Krzna Trzebieszów 4-2 Tytan Wisznice
Orzeł Czemierniki 1-1 Jata Żdżary
LKS Milanów 1-1 Wodnik Siemień

Kolejka 4 - 9 września

Bizon Jeleniec 2-3 Wodnik Siemień
Jata Żdżary 2-0 LKS Milanów
Tytan Wisznice 5-0 Orzeł Czemierniki
Hutnik Huta Dąbrowa 1-2 Krzna Trzebieszów
Agrosport Leśna Podlaska 0-1 Polesie Serokomla
Tur Turze Rogi 1-1 GLKS Rokitno

Kolejka 5 - 16 września

GLKS Rokitno 3-3 Bizon Jeleniec
wg LSE w Jeleńcu
Polesie Serokomla 5-1 Tur Turze Rogi
Krzna Trzebieszów 3-5 Agrosport Leśna Podlaska
Orzeł Czemierniki 0-4 Hutnik Huta Dąbrowa
LKS Milanów 1-3 Tytan Wisznice
Wodnik Siemień 0-2 Jata Żdżary

Kolejka 6 - 23 września

Bizon Jeleniec 5-2 Jata Żdżary
Tytan Wisznice 1-1 Wodnik Siemień
Hutnik Huta Dąbrowa 3-0 LKS Milanów
Agrosport Leśna Podlaska 2-0 Orzeł Czemierniki
Tur Turze Rogi 2-5 Krzna Trzebieszów
GLKS Rokitno 4-1 Polesie Serokomla

Kolejka 7 - 30 września

Polesie Serokomla 3-3 Bizon Jeleniec
Krzna Trzebieszów 5-0 GLKS Rokitno
Orzeł Czemierniki 6-2 Tur Turze Rogi
LKS Milanów 2-5 Agrosport Leśna Podlaska
Wodnik Siemień 1-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Jata Żdżary 0-3 Tytan Wisznice

Kolejka 8 - 7 października

Bizon Jeleniec 4-2 Tytan Wisznice
Hutnik Huta Dąbrowa 0-0 Jata Żdżary
Agrosport Leśna Podlaska 0-0 Wodnik Siemień
Tur Turze Rogi 2-0 LKS Milanów
GLKS Rokitno 9-2 Orzeł Czemierniki
Polesie Serokomla 1-3 Krzna Trzebieszów

Kolejka 9 - 14 października

Krzna Trzebieszów 1-2 Bizon Jeleniec
Orzeł Czemierniki 0-0 Polesie Serokomla
LKS Milanów 1-2 GLKS Rokitno
Wodnik Siemień 2-1 Tur Turze Rogi
Jata Żdżary 4-2 Agrosport Leśna Podlaska
Tytan Wisznice 2-0 Hutnik Huta Dąbrowa

Kolejka 10 - 21 października

Bizon Jeleniec 5-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Agrosport Leśna Podlaska 1-2 Tytan Wisznice
Tur Turze Rogi 0-1 Jata Żdżary
GLKS Rokitno 0-1 Wodnik Siemień
Polesie Serokomla 2-0 LKS Milanów
Krzna Trzebieszów 6-0 Orzeł Czemierniki

Kolejka 11 - 28 października

Orzeł Czemierniki 2-2 Bizon Jeleniec
LKS Milanów 0-1 Krzna Trzebieszów
Wodnik Siemień 1-0 Polesie Serokomla
Jata Żdżary 1-2 GLKS Rokitno
Tytan Wisznice 1-0 Tur Turze Rogi
Hutnik Huta Dąbrowa 0-2 Agrosport Leśna Podlaska

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Tur Turze Rogi 1-3 Hutnik Huta Dąbrowa
Bizon Jeleniec 0-3 Agrosport Leśna Podlaska
Tytan Wisznice 0-5 GLKS Rokitno
Jata Żdżary 3-1 Polesie Serokomla
Wodnik Siemień 3-1 Krzna Trzebieszów
LKS Milanów 8-1 Orzeł Czemierniki

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Agrosport Leśna Podlaska 2-1 Tur Turze Rogi
LKS Milanów 3-2 Bizon Jeleniec
Orzeł Czemierniki 2-2 Wodnik Siemień
Krzna Trzebieszów 1-1 Jata Żdżary
Polesie Serokomla 3-2 Tytan Wisznice
GLKS Rokitno 0-0 Hutnik Huta Dąbrowa

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Bizon Jeleniec 2-4 Tur Turze Rogi
Agrosport Leśna Podlaska 0-3 GLKS Rokitno
Hutnik Huta Dąbrowa 0-1 Polesie Serokomla
Tytan Wisznice 3-2 Krzna Trzebieszów
Jata Żdżary 9-0 Orzeł Czemierniki
Wodnik Siemień 4-2 LKS Milanów

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Wodnik Siemień 1-2 Bizon Jeleniec
LKS Milanów 5-0 Jata Żdżary
Orzeł Czemierniki 0-4 Tytan Wisznice
Krzna Trzebieszów 2-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Polesie Serokomla 1-0 Agrosport Leśna Podlaska
GLKS Rokitno 3-0 Tur Turze Rogi
w Rokitnie?

Kolejka 16 - 4 maja

Bizon Jeleniec 0-3 GLKS Rokitno
Tur Turze Rogi 3-2 Polesie Serokomla
Agrosport Leśna Podlaska 1-2 Krzna Trzebieszów
Hutnik Huta Dąbrowa 3-0 Orzeł Czemierniki
Tytan Wisznice 5-2 LKS Milanów
Jata Żdżary 2-1 Wodnik Siemień

Kolejka 17 - 11 maja

Jata Żdżary 0-3 Bizon Jeleniec
w Jeleńcu; Jata gospodarzem
Wodnik Siemień 2-1 Tytan Wisznice
LKS Milanów 1-7 Hutnik Huta Dąbrowa
Orzeł Czemierniki 2-2 Agrosport Leśna Podlaska
Krzna Trzebieszów 5-2 Tur Turze Rogi
Polesie Serokomla 2-3 GLKS Rokitno

Kolejka 18 - 18 maja

Bizon Jeleniec 2-3 Polesie Serokomla
GLKS Rokitno 2-2 Krzna Trzebieszów
Tur Turze Rogi 4-2 Orzeł Czemierniki
Agrosport Leśna Podlaska 4-1 LKS Milanów
Hutnik Huta Dąbrowa 3-1 Wodnik Siemień
Tytan Wisznice 1-0 Jata Żdżary

Kolejka 19 - 25 maja

Tytan Wisznice 7-1 Bizon Jeleniec
Jata Żdżary 2-3 Hutnik Huta Dąbrowa
Wodnik Siemień 2-2 Agrosport Leśna Podlaska
LKS Milanów 7-1 Tur Turze Rogi
Orzeł Czemierniki 1-2 GLKS Rokitno
Krzna Trzebieszów 5-2 Polesie Serokomla

Kolejka 20 - 1 czerwca

Bizon Jeleniec 1-3 Krzna Trzebieszów
Polesie Serokomla 4-1 Orzeł Czemierniki
GLKS Rokitno 2-1 LKS Milanów
Tur Turze Rogi 1-4 Wodnik Siemień
Agrosport Leśna Podlaska 4-1 Jata Żdżary
Hutnik Huta Dąbrowa 4-1 Tytan Wisznice

Kolejka 21 - 8 czerwca

Hutnik Huta Dąbrowa 4-2 Bizon Jeleniec
Tytan Wisznice 1-1 Agrosport Leśna Podlaska
Jata Żdżary 1-1 Tur Turze Rogi
Wodnik Siemień 1-3 GLKS Rokitno
LKS Milanów 5-3 Polesie Serokomla
Orzeł Czemierniki 0-6 Krzna Trzebieszów

Kolejka 22 - 15 czerwca

Bizon Jeleniec 2-3 Orzeł Czemierniki
Krzna Trzebieszów 4-1 LKS Milanów
Polesie Serokomla 4-2 Wodnik Siemień
GLKS Rokitno 6-2 Jata Żdżary
Tur Turze Rogi 3-4 Tytan Wisznice
Agrosport Leśna Podlaska 5-3 Hutnik Huta Dąbrowa

    

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

TUR Turze RogiUNIA II Żabików
TUR Turze Rogi 5:2 UNIA II Żabików
2017-10-22, 13:00:00
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
PERŁA Dwornia 0:3 ABSOLWENT Domaszewnica
ORZEŁ Zalesie 8:2 TUR Turze Rogi
WÓLDOM Wólka D. 6:2 UNIA II Krzywda
WKS Wólka Świątkowa 4:2 UNIA II Żabików

Tabela ligowa

Losowa galeria

Stadion
Ładowanie...