TUR Turze Rogi - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 99
ogółem: 710 409

statystyki szczegółowe

Sezon 2006/2007 - Klasa O

 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 68 22 2 2 85-17 12 1 0 51-8 10 1 2 34-9
2.  Sokół Adamów 26 60 19 3 4 64-24 9 2 2 32-8 10 1 2 32-16
3.  Granica Terespol 26 50 16 2 8 63-36 9 1 3 38-15 7 1 5 25-21
4.  Lutnia Piszczac 26 42 12 6 8 68-39 7 2 4 49-16 5 4 4 19-23
5.  ŁKS Łazy 26 41 12 5 9 50-44 6 2 5 22-18 6 3 4 28-26
6.  LKS Dobryń 26 37 11 4 11 42-46 9 0 4 27-18 2 4 7 15-28 4 10 3 1 0 9-3
7.  Unia Żabików 26 37 10 7 9 55-55 5 5 3 33-21 5 2 6 22-34 4 6 2 0 2 7-7
8.  Unia Krzywda 26 37 11 4 11 43-41 8 1 4 29-17 3 3 7 14-24 4 1 0 1 3 3-9
9.  Orkan Wojcieszków 26 34 10 4 12 44-45 6 2 5 26-18 4 2 7 18-27
10.  Dąb Dębowa Kłoda 26 31 8 7 11 42-51 4 4 5 21-24 4 3 6 21-27
11.  Grom Kąkolewnica 26 30 9 3 14 49-51 6 2 5 31-22 3 1 9 18-29
12.  Janowia Janów Podlaski 26 28 8 4 14 43-82 6 2 5 30-32 2 2 9 13-50
13.  Tytan Wisznice 26 19 5 4 17 36-60 2 3 8 16-23 3 1 9 20-37
14.  Tur Turze Rogi 26 4 1 1 24 23-116 1 1 11 15-47 0 0 13 8-69

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Huragan Międzyrzec Podlaski      2-1  3-1  2-2  5-2  2-0  10-1  1-0  3-1  1-0  2-0  7-0  4-0  9-0 
 2  Sokół Adamów 1-3       2-0  6-0  4-0  1-1  4-2  1-1  2-0  0-1  1-0  3-0  1-0  6-0 
 3  Granica Terespol 1-0  5-1       0-1  0-1  2-0  5-2  3-1  1-1  3-0  2-1  8-1  1-4  7-2 
 4  Lutnia Piszczac 2-5  1-1  1-2       6-0  1-2  6-1  4-0  5-0  2-3  4-0  8-0  2-2  7-0 
 5  ŁKS Łazy 0-2  1-2  1-4  0-0       1-1  2-0  2-1  4-2  1-2  1-2  1-0  4-1  4-1 
 6  LKS Dobryń 1-0  0-4  2-1  2-1  0-1       3-0  1-0  0-1  2-0  4-2  5-2  3-4  4-2 
 7  Unia Żabików 1-1  1-3  3-2  0-0  2-2  1-3       2-0  1-2  3-3  4-1  2-2  5-2  8-0 
 8  Unia Krzywda 0-1  0-2  1-2  3-0*  4-0  2-2  1-4       3-2  2-1  2-1  4-1  4-0  3-1 
 9  Orkan Wojcieszków 2-4  1-3  2-0  1-2  1-2  4-0  1-2  4-1       1-1  1-1  4-1  3-1  1-0 
 10  Dąb Dębowa Kłoda 1-4  1-2  0-2  0-7  0-2  0-0  1-1  0-0  2-2       4-3  4-0  4-0  4-1 
 11  Grom Kąkolewnica 0-1  2-4  1-3  5-0  3-3  3-1  0-2  0-2  2-1  6-1       3-3  4-1  2-0 
 12  Janowia Janów Podlaski 0-7  0-3  2-3  1-2  1-5  4-1  1-1  3-3  3-2  3-2  2-1       2-1  8-1 
 13  Tytan Wisznice 0-3  1-2  3-3  1-1  0-0  4-2  0-3  0-1  0-1  1-5  0-1  0-1       6-0 
 14  Tur Turze Rogi 0-3  1-4  0-2  2-3  0-10  3-2  0-3  3-4  1-3  2-2  2-5  1-2  0-4      

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Dąb Dębowa Kłoda 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 sierpnia, 16:00
Tur Turze Rogi 1-3 Orkan Wojcieszków 20 sierpnia, 13:00
Unia Żabików 2-2 ŁKS Łazy 20 sierpnia, 16:00
LKS Dobryń 1-0 Unia Krzywda 20 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 1-1 Lutnia Piszczac 20 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 5-1 Sokół Adamów 20 sierpnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-1 Grom Kąkolewnica 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Grom Kąkolewnica 27 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 3-0 Janowia Janów Podlaski 27 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 1-2 Granica Terespol 27 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 4-0 Tytan Wisznice 27 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 1-1 LKS Dobryń 27 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-2 Unia Żabików 27 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 4-1 Tur Turze Rogi 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Tur Turze Rogi 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 sierpnia, 17:00
Unia Żabików 3-3 Dąb Dębowa Kłoda 30 sierpnia, 17:00
LKS Dobryń 0-1 Orkan Wojcieszków 30 sierpnia, 17:00
Tytan Wisznice 0-0 ŁKS Łazy 30 sierpnia, 17:00
Granica Terespol 3-1 Unia Krzywda 30 sierpnia, 17:00
Janowia Janów Podlaski 1-2 Lutnia Piszczac 6 września, 17:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Grom Kąkolewnica 2-4 Sokół Adamów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3 września

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Sokół Adamów 3 września, 13:00
Lutnia Piszczac 4-0 Grom Kąkolewnica 3 września, 16:00
Unia Krzywda 4-1 Janowia Janów Podlaski 3 września, 16:00
ŁKS Łazy 1-4 Granica Terespol 3 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 3-1 Tytan Wisznice 3 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 LKS Dobryń 3 września, 16:00
Tur Turze Rogi 0-3 Unia Żabików 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10 września

Unia Żabików 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 września, 16:00
LKS Dobryń 4-2 Tur Turze Rogi 10 września, 16:00
Tytan Wisznice 1-5 Dąb Dębowa Kłoda 10 września, 16:00
Granica Terespol 1-1 Orkan Wojcieszków 10 września, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-5 ŁKS Łazy 10 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-2 Unia Krzywda 10 września, 16:00
Sokół Adamów 6-0 Lutnia Piszczac 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17 września

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Lutnia Piszczac 17 września, 16:00
Unia Krzywda 0-2 Sokół Adamów 17 września, 16:00
ŁKS Łazy 1-2 Grom Kąkolewnica 17 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 4-1 Janowia Janów Podlaski 17 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-2 Granica Terespol 17 września, 16:00
Tur Turze Rogi 0-4 Tytan Wisznice 17 września, 16:00
Unia Żabików 1-3 LKS Dobryń 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24 września

LKS Dobryń 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 24 września, 14:00
Tytan Wisznice 0-3 Unia Żabików 24 września, 14:00
Granica Terespol 7-2 Tur Turze Rogi 24 września, 14:00
Janowia Janów Podlaski 3-2 Dąb Dębowa Kłoda 24 września, 14:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Orkan Wojcieszków 24 września, 14:00
Sokół Adamów 4-0 ŁKS Łazy 24 września, 14:00
Lutnia Piszczac 4-0 Unia Krzywda 24 września, 14:00

Kolejka 8 - 1 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Unia Krzywda 1 października, 14:00
ŁKS Łazy 0-0 Lutnia Piszczac 1 października, 14:00
Orkan Wojcieszków 1-3 Sokół Adamów 1 października, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 4-3 Grom Kąkolewnica 1 października, 14:00
Tur Turze Rogi 1-2 Janowia Janów Podlaski 1 października, 14:00
Unia Żabików 3-2 Granica Terespol 1 października, 14:00
LKS Dobryń 3-4 Tytan Wisznice 1 października, 14:00

Kolejka 9 - 8 października

Tytan Wisznice 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 października, 14:00
Granica Terespol 2-0 LKS Dobryń 8 października, 14:00
Janowia Janów Podlaski 1-1 Unia Żabików 8 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 2-0 Tur Turze Rogi 8 października, 14:00
Sokół Adamów 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 8 października, 14:00
Lutnia Piszczac 5-0 Orkan Wojcieszków 8 października, 14:00
Unia Krzywda 4-0 ŁKS Łazy 8 października, 14:00

Kolejka 10 - 15 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 5-2 ŁKS Łazy 15 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 4-1 Unia Krzywda 15 października, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-7 Lutnia Piszczac 15 października, 13:00
Tur Turze Rogi 1-4 Sokół Adamów 15 października, 13:00
Unia Żabików 4-1 Grom Kąkolewnica 15 października, 13:00
LKS Dobryń 5-2 Janowia Janów Podlaski 15 października, 13:00
Tytan Wisznice 3-3 Granica Terespol 15 października, 13:00

Kolejka 11 - 22 października

Granica Terespol 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 października, 13:00
Janowia Janów Podlaski 2-1 Tytan Wisznice 22 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 3-1 LKS Dobryń 22 października, 13:00
Sokół Adamów 4-2 Unia Żabików 22 października, 13:00
Lutnia Piszczac 7-0 Tur Turze Rogi 22 października, 13:00
Unia Krzywda 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 22 października, 13:00
ŁKS Łazy 4-2 Orkan Wojcieszków 22 października, 13:00

Kolejka 12 - 29 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Orkan Wojcieszków 29 października, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-2 ŁKS Łazy 29 października, 13:00
Tur Turze Rogi 3-4 Unia Krzywda 29 października, 13:00
Unia Żabików 0-0 Lutnia Piszczac 29 października, 13:00
LKS Dobryń 0-4 Sokół Adamów 29 października, 13:00
Tytan Wisznice 0-1 Grom Kąkolewnica 29 października, 13:00
Granica Terespol 8-1 Janowia Janów Podlaski 29 października, 13:00

Kolejka 13 - 1 kwietnia

Janowia Janów Podlaski 0-7 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Grom Kąkolewnica 1-3 Granica Terespol 1 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Adamów 1-0 Tytan Wisznice 1 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Lutnia Piszczac 1-2 LKS Dobryń 1 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Krzywda 1-4 Unia Żabików 1 kwietnia, 16:00
w Radoryżu Smolanym / w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
ŁKS Łazy 4-1 Tur Turze Rogi 1 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Orkan Wojcieszków 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 1 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 15 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-0 Tur Turze Rogi 15 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 2-0 Unia Żabików 15 kwietnia, 14:00
Unia Krzywda 2-2 LKS Dobryń 15 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 2-2 Tytan Wisznice 15 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 2-0 Granica Terespol 15 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-3 Janowia Janów Podlaski 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 22 kwietnia

Grom Kąkolewnica 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 kwietnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 0-3 Sokół Adamów 22 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 0-1 Lutnia Piszczac 22 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Unia Krzywda 22 kwietnia, 16:00
LKS Dobryń 0-1 ŁKS Łazy 22 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 1-2 Orkan Wojcieszków 22 kwietnia, 16:00
Tur Turze Rogi 2-2 Dąb Dębowa Kłoda 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 9-0 Tur Turze Rogi
Dąb Dębowa Kłoda 1-1 Unia Żabików
Orkan Wojcieszków 4-0 LKS Dobryń
ŁKS Łazy 4-1 Tytan Wisznice
Unia Krzywda 1-2 Granica Terespol
Lutnia Piszczac 8-0 Janowia Janów Podlaski
Sokół Adamów 1-0 Grom Kąkolewnica

Kolejka 17 - 3 maja

Sokół Adamów 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 5-0 Lutnia Piszczac
Janowia Janów Podlaski 3-3 Unia Krzywda
Granica Terespol 0-1 ŁKS Łazy
Tytan Wisznice 0-1 Orkan Wojcieszków
LKS Dobryń 2-0 Dąb Dębowa Kłoda
Unia Żabików 8-0 Tur Turze Rogi

Kolejka 18 - 6 maja

Huragan Międzyrzec Podlaski 10-1 Unia Żabików 6 maja, 16:00
Tur Turze Rogi 3-2 LKS Dobryń 6 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 4-0 Tytan Wisznice 6 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-0 Granica Terespol 6 maja, 16:00
ŁKS Łazy 1-0 Janowia Janów Podlaski 6 maja, 14:00
Unia Krzywda 2-1 Grom Kąkolewnica 6 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 1-1 Sokół Adamów 6 maja, 16:00

Kolejka 19 - 13 maja

Lutnia Piszczac 2-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 maja, 16:00
Sokół Adamów 1-1 Unia Krzywda 13 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-3 ŁKS Łazy 13 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-2 Orkan Wojcieszków 13 maja, 16:00
Granica Terespol 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 13 maja, 16:00
Tytan Wisznice 6-0 Tur Turze Rogi 13 maja, 16:00
LKS Dobryń 3-0 Unia Żabików 13 maja, 16:00

Kolejka 20 - 20 maja

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 LKS Dobryń
Unia Żabików 5-2 Tytan Wisznice
Tur Turze Rogi 0-2 Granica Terespol
Dąb Dębowa Kłoda 4-0 Janowia Janów Podlaski
Orkan Wojcieszków 1-1 Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy 1-2 Sokół Adamów
Unia Krzywda 3-0 Lutnia Piszczac
(wo)
Mecz się nie odbył

Kolejka 21 - 27 maja

Unia Krzywda 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Lutnia Piszczac 6-0 ŁKS Łazy
Sokół Adamów 2-0 Orkan Wojcieszków
Grom Kąkolewnica 6-1 Dąb Dębowa Kłoda
Janowia Janów Podlaski 8-1 Tur Turze Rogi
Granica Terespol 5-2 Unia Żabików
Tytan Wisznice 4-2 LKS Dobryń

Kolejka 22 - 3 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 Tytan Wisznice
LKS Dobryń 2-1 Granica Terespol
Unia Żabików 2-2 Janowia Janów Podlaski
Tur Turze Rogi 2-5 Grom Kąkolewnica
Dąb Dębowa Kłoda 1-2 Sokół Adamów
Orkan Wojcieszków 1-2 Lutnia Piszczac
ŁKS Łazy 2-1 Unia Krzywda

Kolejka 23 - 6 czerwca

ŁKS Łazy 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Krzywda 3-2 Orkan Wojcieszków
Lutnia Piszczac 2-3 Dąb Dębowa Kłoda
Sokół Adamów 6-0 Tur Turze Rogi
Grom Kąkolewnica 0-2 Unia Żabików
Janowia Janów Podlaski 4-1 LKS Dobryń
Granica Terespol 1-4 Tytan Wisznice

Kolejka 24 - 10 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Granica Terespol 10 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Janowia Janów Podlaski 10 czerwca, 16:00
LKS Dobryń 4-2 Grom Kąkolewnica 10 czerwca, 16:00
Unia Żabików 1-3 Sokół Adamów 10 czerwca, 16:00
Tur Turze Rogi 2-3 Lutnia Piszczac 10 czerwca, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 Unia Krzywda 10 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-2 ŁKS Łazy 10 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 17 czerwca

Orkan Wojcieszków 2-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 1-2 Dąb Dębowa Kłoda 17 czerwca, 14:00
Unia Krzywda 3-1 Tur Turze Rogi 17 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 6-1 Unia Żabików 17 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 1-1 LKS Dobryń 17 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 4-1 Tytan Wisznice 17 czerwca, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-3 Granica Terespol 17 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 24 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 7-0 Janowia Janów Podlaski
Granica Terespol 2-1 Grom Kąkolewnica
Tytan Wisznice 1-2 Sokół Adamów
LKS Dobryń 2-1 Lutnia Piszczac
Unia Żabików 2-0 Unia Krzywda
Tur Turze Rogi 0-10 ŁKS Łazy
Dąb Dębowa Kłoda 2-2 Orkan Wojcieszków

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

B-klasa » Biała Podlaska II

Losowa galeria

NIWA - TUR
Ładowanie...