TUR Turze Rogi - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2017-05-24 ..0 HONOR...
  • 2017-05-19 !?
  • 2017-05-11 Czas na Perłę..
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GRĘZOVIA Grezówka - ULKS Dębowica 0:3
  • WÓLDOM Wólka D. - ABSOLWENT Domaszewnica 0:0
  • ORLĘTA Gołaszyn - WKS Wólka Świątkowa 4:2
  • ORZEŁ Zalesie - TUR Turze Rogi 3:2
  • PERŁA Dwornia - UNIA II Krzywda 2:3
  • POLESIE Serokomla - SOKÓŁ Krynka 1:2
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 81
ogółem: 705 369

statystyki szczegółowe

Sezon 2008/2009 - Klasa B

 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Gołaszyn 16 41 13 2 1 46-18 6 1 1 17-8 7 1 0 29-10
2.  Tur Turze Rogi 16 37 12 1 3 53-29 5 1 2 22-12 7 0 1 31-17
3.  Bór Dąbie 16 34 10 4 2 38-24 5 1 2 16-14 5 3 0 22-10
4.  Olimpia Okrzeja 16 25 7 4 5 38-23 4 2 2 24-9 3 2 3 14-14
5.  Sokół Krynka 16 23 7 2 7 26-29 3 2 3 13-15 4 0 4 13-14
6.  Wenus Oszczepalin 16 17 4 5 7 31-30 2 2 4 18-17 2 3 3 13-13
7.  GLKS Stanin 16 12 3 3 10 29-45 2 2 4 19-18 1 1 6 10-27
8.  Armaty Stoczek Łukowski 16 9 3 0 13 25-53 3 0 5 18-20 0 0 8 7-33
9.  Orzeł Zalesie 16 7 2 1 13 26-61 2 0 6 19-33 0 1 7 7-28

 1   2   3   4   5   6   7   8   9 
 1  Orlęta Gołaszyn      3-2  2-2  1-0  0-1  3-0  2-1  1-0  5-2 
 2  Tur Turze Rogi 1-3       1-3  4-2  2-0  1-1  3-0  5-1  5-2 
 3  Bór Dąbie 1-1  3-4       2-1  1-4  3-2  1-0  4-2  1-0 
 4  Olimpia Okrzeja 1-2  2-4  1-1       2-1  1-1  7-0  4-0  6-0 
 5  Sokół Krynka 1-5  1-5  1-1  1-2       1-1  5-0  1-0  2-1 
 6  Wenus Oszczepalin 1-2  1-3  1-3  3-3  1-3       2-2  5-1  4-0 
 7  GLKS Stanin 2-5  0-1  2-4  1-1  3-0  2-3       7-2  2-2 
 8  Armaty Stoczek Łukowski 2-4  5-6  0-2  0-1  1-3  2-1  5-3       3-0 
 9  Orzeł Zalesie 1-7  2-6  2-6  2-4  4-1  0-4  2-4  6-1      

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Pauza: Armaty Stoczek Łukowski.
 
Orlęta Gołaszyn 2-2 Bór Dąbie 31 sierpnia, 15:00
Olimpia Okrzeja 6-0 Orzeł Zalesie 31 sierpnia, 15:00
GLKS Stanin 0-1 Tur Turze Rogi 31 sierpnia, 15:00
Wenus Oszczepalin 1-3 Sokół Krynka 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Sokół Krynka.
 
Tur Turze Rogi 1-1 Wenus Oszczepalin 7 września, 15:00
Orzeł Zalesie 2-4 GLKS Stanin 7 września, 15:00
Bór Dąbie 2-1 Olimpia Okrzeja 7 września, 15:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-4 Orlęta Gołaszyn 7 września, 15:00

Kolejka 3 - 14 września

Pauza: Orlęta Gołaszyn.
 
Olimpia Okrzeja 4-0 Armaty Stoczek Łukowski 14 września, 15:00
GLKS Stanin 2-4 Bór Dąbie 14 września, 15:00
Wenus Oszczepalin 4-0 Orzeł Zalesie 14 września, 15:00
Sokół Krynka 1-5 Tur Turze Rogi 14 września, 15:00

Kolejka 4 - 21 września

Pauza: Tur Turze Rogi.
 
Orzeł Zalesie 4-1 Sokół Krynka 21 września, 14:00
Bór Dąbie 3-2 Wenus Oszczepalin 21 września, 14:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-3 GLKS Stanin 21 września, 14:00
Orlęta Gołaszyn 1-0 Olimpia Okrzeja 21 września, 14:00

Kolejka 5 - 28 września

Pauza: Olimpia Okrzeja.
 
GLKS Stanin 2-5 Orlęta Gołaszyn 28 września, 14:00
Wenus Oszczepalin 5-1 Armaty Stoczek Łukowski 28 września, 14:00
Sokół Krynka 1-1 Bór Dąbie 28 września, 14:00
Tur Turze Rogi 5-2 Orzeł Zalesie 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 5 października

Pauza: Orzeł Zalesie.
 
Bór Dąbie 3-4 Tur Turze Rogi 5 października, 14:00
Armaty Stoczek Łukowski 1-3 Sokół Krynka 5 października, 14:00
Orlęta Gołaszyn 3-0 Wenus Oszczepalin 5 października, 14:00
Olimpia Okrzeja 7-0 GLKS Stanin 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 12 października

Pauza: GLKS Stanin.
 
Wenus Oszczepalin 3-3 Olimpia Okrzeja 12 października, 13:00
Sokół Krynka 1-5 Orlęta Gołaszyn 12 października, 13:00
Tur Turze Rogi 5-1 Armaty Stoczek Łukowski 12 października, 13:00
Orzeł Zalesie 2-6 Bór Dąbie 12 października, 13:00

Kolejka 8 - 19 października

Pauza: Bór Dąbie.
 
Armaty Stoczek Łukowski 3-0 Orzeł Zalesie 19 października, 13:00
Orlęta Gołaszyn 3-2 Tur Turze Rogi 19 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-1 Sokół Krynka 19 października, 13:00
GLKS Stanin 2-3 Wenus Oszczepalin 19 października, 13:00

Kolejka 9 - 26 października

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Sokół Krynka 5-0 GLKS Stanin 26 października, 13:00
Tur Turze Rogi 4-2 Olimpia Okrzeja 26 października, 13:00
Orzeł Zalesie 1-7 Orlęta Gołaszyn 26 października, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-2 Bór Dąbie 26 października, 13:00

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Pauza: Armaty Stoczek Łukowski.
 
Bór Dąbie 1-1 Orlęta Gołaszyn 19 kwietnia, 15:00
Orzeł Zalesie 2-4 Olimpia Okrzeja 19 kwietnia, 15:00
Tur Turze Rogi 3-0 GLKS Stanin 19 kwietnia, 15:00
Sokół Krynka 1-1 Wenus Oszczepalin 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Pauza: Sokół Krynka.
 
Wenus Oszczepalin 1-3 Tur Turze Rogi 26 kwietnia, 15:00
GLKS Stanin 2-2 Orzeł Zalesie 26 kwietnia, 15:00
Olimpia Okrzeja 1-1 Bór Dąbie 26 kwietnia, 15:00
Orlęta Gołaszyn 1-0 Armaty Stoczek Łukowski 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 3 maja

Pauza: Orlęta Gołaszyn.
 
Armaty Stoczek Łukowski 0-1 Olimpia Okrzeja 3 maja, 15:00
Bór Dąbie 1-0 GLKS Stanin 1 maja, 15:00
w Zalesiu
Orzeł Zalesie 0-4 Wenus Oszczepalin 3 maja, 15:00
Tur Turze Rogi 2-0 Sokół Krynka 1 maja, 15:00

Kolejka 13 - 10 maja

Pauza: Tur Turze Rogi.
 
Sokół Krynka 2-1 Orzeł Zalesie 10 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 1-3 Bór Dąbie 10 maja, 15:00
GLKS Stanin 7-2 Armaty Stoczek Łukowski 10 maja, 15:00
Olimpia Okrzeja 1-2 Orlęta Gołaszyn 10 maja, 15:00
wg BOZPN 3-1

Kolejka 14 - 17 maja

Pauza: Olimpia Okrzeja.
 
Orlęta Gołaszyn 2-1 GLKS Stanin 17 maja, 15:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-1 Wenus Oszczepalin 17 maja, 15:00
Bór Dąbie 1-4 Sokół Krynka 17 maja, 15:00
Orzeł Zalesie 2-6 Tur Turze Rogi 17 maja, 15:00

Kolejka 15 - 24 maja

Pauza: Orzeł Zalesie.
 
Tur Turze Rogi 1-3 Bór Dąbie 24 maja, 15:00
Sokół Krynka 1-0 Armaty Stoczek Łukowski 24 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 1-2 Orlęta Gołaszyn 24 maja, 15:00
GLKS Stanin 1-1 Olimpia Okrzeja 24 maja, 15:00

Kolejka 16 - 31 maja

Pauza: GLKS Stanin.
 
Olimpia Okrzeja 1-1 Wenus Oszczepalin 31 maja, 15:00
Orlęta Gołaszyn 0-1 Sokół Krynka 31 maja, 15:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-6 Tur Turze Rogi 31 maja, 15:00
Bór Dąbie 1-0 Orzeł Zalesie 31 maja, 15:00

Kolejka 17 - 7 czerwca

Pauza: Bór Dąbie.
 
Orzeł Zalesie 6-1 Armaty Stoczek Łukowski 7 czerwca, 15:00
Tur Turze Rogi 1-3 Orlęta Gołaszyn 7 czerwca, 15:00
Sokół Krynka 1-2 Olimpia Okrzeja 7 czerwca, 15:00
Wenus Oszczepalin 2-2 GLKS Stanin 7 czerwca, 15:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Bór Dąbie 4-2 Armaty Stoczek Łukowski 14 czerwca, 15:00
w Zalesiu
GLKS Stanin 3-0 Sokół Krynka 14 czerwca, 15:00
Olimpia Okrzeja 2-4 Tur Turze Rogi 14 czerwca, 15:00
Orlęta Gołaszyn 5-2 Orzeł Zalesie 14 czerwca, 15:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ ZalesieTUR Turze Rogi
ORZEŁ Zalesie 3:2 TUR Turze Rogi
2017-05-21, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
GRĘZOVIA Grezówka 0:3 ULKS Dębowica
WÓLDOM Wólka D. 0:0 ABSOLWENT Domaszewnica
ORLĘTA Gołaszyn 4:2 WKS Wólka Świątkowa
ORZEŁ Zalesie 3:2 TUR Turze Rogi
PERŁA Dwornia 2:3 UNIA II Krzywda
POLESIE Serokomla 1:2 SOKÓŁ Krynka

Losowa galeria

TUR - UNIA II
Ładowanie...