TUR Turze Rogi - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 99
ogółem: 710 412

statystyki szczegółowe

Sezon 2009/2010 - Klasa B

 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur Turze Rogi 18 47 15 2 1 72-18 7 1 1 36-11 8 1 0 36-7            
2.  Olimpia Okrzeja 18 35 11 2 5 58-23 7 1 1 33-5 4 1 4 25-18            
3.  Wenus Oszczepalin 18 33 9 6 3 52-33 6 3 0 30-15 3 3 3 22-18            
4.  GLKS Stanin 18 32 9 5 4 50-35 5 2 2 24-14 4 3 2 26-21            
5.  Armaty Stoczek Łukowski 18 24 6 6 6 37-31 3 4 2 19-12 3 2 4 18-19 2 4 1 1 0 3-1
6.  Bór Dąbie 18 24 6 6 6 44-37 4 3 2 24-15 2 3 4 20-22 2 1 0 1 1 1-3
7.  Sokół Krynka 18 21 5 6 7 33-42 3 4 2 14-14 2 2 5 19-28            
8.  Orzeł Zalesie 18 13 4 1 13 40-79 3 0 6 27-42 1 1 7 13-37 2 6 2 0 0 9-3
9.  Start Gózd 18 13 3 4 11 38-56 2 1 6 26-29 1 3 5 12-27 2 0 0 0 2 3-9
10.  Sokół Wólka Domaszewska 18 9 3 0 15 15-85 3 0 6 14-35 0 0 9 1-50            
Start Gózd rozgrywa swoje mecze w Zagoździu.
Armaty Stoczek Łukowski rozgrywają swoje mecze w Róży.
GLKS Stanin rozgrywa swoje mecze w Kosutach.

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Tur Turze Rogi      1-2  3-1  2-2  4-0  3-2  9-2  5-2  8-0  1-0 
 2  Olimpia Okrzeja 1-2       1-1  1-0  4-0  4-0  4-1  3-0  2-1  13-0 
 3  Wenus Oszczepalin 1-1  3-1       4-2  4-1  3-3  2-2  7-3  3-2  3-0* 
 4  GLKS Stanin 0-4  2-1  2-3       3-3  3-0  1-0  8-1  2-2  3-0 
 5  Armaty Stoczek Łukowski 0-2  3-1  2-2  2-3       1-1  3-3  3-0  0-0  5-0 
 6  Bór Dąbie 1-3  1-1  5-3  3-3  0-2       4-1  3-0  2-2  5-0 
 7  Sokół Krynka 0-4  3-2  2-1  0-0  1-1  2-2       2-2  1-2  3-0* 
 8  Orzeł Zalesie 1-4  2-9  1-5  4-7  0-8  0-7  3-1       6-1  10-0 
 9  Start Gózd 1-6  1-5  1-1  4-6  2-3  6-1  2-3  2-3       7-1 
 10  Sokół Wólka Domaszewska 2-10  2-3  1-5  1-3  1-0  0-4  0-6  4-2  3-2      

 

Kolejka 1 - 30 sierpnia

 

Start Gózd 2-3 Armaty Stoczek Łukowski 30 sierpnia, 15:00
Tur Turze Rogi 3-2 Bór Dąbie 30 sierpnia, 15:00
Olimpia Okrzeja 1-0 GLKS Stanin 30 sierpnia, 15:00
Wenus Oszczepalin 2-2 Sokół Krynka 30 sierpnia, 15:00
Orzeł Zalesie 10-0 Sokół Wólka Domaszewska 30 sierpnia, 15:00

 

Kolejka 2 - 6 września

 

Armaty Stoczek Łukowski 5-0 Sokół Wólka Domaszewska 6 września, 15:00
Sokół Krynka 2-2 Orzeł Zalesie 31 października, 13:00
GLKS Stanin 2-3 Wenus Oszczepalin 6 września, 15:00
Bór Dąbie 1-1 Olimpia Okrzeja 6 września, 15:00
Start Gózd 1-6 Tur Turze Rogi 6 września, 15:00

 

Kolejka 3 - 13 września

 

Tur Turze Rogi 4-0 Armaty Stoczek Łukowski 13 września, 15:00
Olimpia Okrzeja 2-1 Start Gózd 13 września, 15:00
Wenus Oszczepalin 3-3 Bór Dąbie 13 września, 15:00
Orzeł Zalesie 4-7 GLKS Stanin 13 września, 15:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-6 Sokół Krynka 13 września, 15:00

 

Kolejka 4 - 20 września

 

Armaty Stoczek Łukowski 3-3 Sokół Krynka 20 września, 15:00
GLKS Stanin 3-0 Sokół Wólka Domaszewska 20 września, 15:00
Bór Dąbie 3-0 Orzeł Zalesie 20 września, 15:00
Start Gózd 1-1 Wenus Oszczepalin 20 września, 15:00
Tur Turze Rogi 1-2 Olimpia Okrzeja 20 września, 15:00

 

Kolejka 5 - 27 września

 

Olimpia Okrzeja 4-0 Armaty Stoczek Łukowski 27 września, 14:00
Wenus Oszczepalin 1-1 Tur Turze Rogi 27 września, 14:00
Orzeł Zalesie 6-1 Start Gózd 27 września, 14:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-4 Bór Dąbie 27 września, 14:00
Sokół Krynka 0-0 GLKS Stanin 27 września, 14:00

 

Kolejka 6 - 4 października

 

Armaty Stoczek Łukowski 2-3 GLKS Stanin 4 października, 14:00
Bór Dąbie 4-1 Sokół Krynka 4 października, 14:00
Start Gózd 7-1 Sokół Wólka Domaszewska 4 października, 14:00
Tur Turze Rogi 5-2 Orzeł Zalesie 4 października, 14:00
Olimpia Okrzeja 1-1 Wenus Oszczepalin 4 października, 14:00

 

Kolejka 7 - 11 października

 

Wenus Oszczepalin 4-1 Armaty Stoczek Łukowski 11 października, 13:00
Orzeł Zalesie 2-9 Olimpia Okrzeja 11 października, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 2-10 Tur Turze Rogi 11 października, 13:00
Sokół Krynka 1-2 Start Gózd 11 października, 13:00
GLKS Stanin 3-0 Bór Dąbie 11 października, 13:00

 

Kolejka 8 - 18 października

 

Armaty Stoczek Łukowski 1-1 Bór Dąbie 18 października, 13:00
Start Gózd 4-6 GLKS Stanin 18 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 13-0 Sokół Wólka Domaszewska 18 października, 13:00
Wenus Oszczepalin 7-3 Orzeł Zalesie 18 października, 13:00
Sokół Krynka 0-4 Tur Turze Rogi  

 

Kolejka 9 - 25 października

 

Orzeł Zalesie 0-8 Armaty Stoczek Łukowski 25 października, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 1-5 Wenus Oszczepalin 25 października, 13:00
Sokół Krynka 3-2 Olimpia Okrzeja 25 października, 13:00
GLKS Stanin 0-4 Tur Turze Rogi 25 października, 13:00
Bór Dąbie 2-2 Start Gózd 25 października, 13:00

 

Kolejka 10 - 25 kwietnia

 

Armaty Stoczek Łukowski 0-0 Start Gózd 25 kwietnia, 15:00
Bór Dąbie 1-3 Tur Turze Rogi 25 kwietnia, 15:00
GLKS Stanin 2-1 Olimpia Okrzeja 25 kwietnia, 15:00
Sokół Krynka 2-1 Wenus Oszczepalin 25 kwietnia, 15:00
Sokół Wólka Domaszewska 4-2 Orzeł Zalesie 25 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 11 - 2 maja

 

Sokół Wólka Domaszewska 1-0 Armaty Stoczek Łukowski 2 maja, 15:00
Orzeł Zalesie 3-1 Sokół Krynka 2 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 4-2 GLKS Stanin 2 maja, 15:00
Olimpia Okrzeja 4-0 Bór Dąbie 2 maja, 15:00
Tur Turze Rogi 8-0 Start Gózd 2 maja, 15:00

 

Kolejka 12 - 9 maja

 

Armaty Stoczek Łukowski 0-2 Tur Turze Rogi 9 maja, 15:00
Start Gózd 1-5 Olimpia Okrzeja 9 maja, 15:00
Bór Dąbie 5-3 Wenus Oszczepalin 9 maja, 15:00
GLKS Stanin 8-1 Orzeł Zalesie 9 maja, 15:00
Sokół Krynka 3-0 Sokół Wólka Domaszewska 9 maja, 15:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

 

Kolejka 13 - 16 maja

 

Sokół Krynka 1-1 Armaty Stoczek Łukowski 16 maja, 15:00
Sokół Wólka Domaszewska 1-3 GLKS Stanin 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Zalesie 0-7 Bór Dąbie 16 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 3-2 Start Gózd 16 maja, 15:00
Olimpia Okrzeja 1-2 Tur Turze Rogi 16 maja, 15:00

 

Kolejka 14 - 23 maja

 

Armaty Stoczek Łukowski 3-1 Olimpia Okrzeja 23 maja, 15:00
Tur Turze Rogi 3-1 Wenus Oszczepalin 23 maja, 15:00
Start Gózd 2-3 Orzeł Zalesie 23 maja, 15:00
Bór Dąbie 5-0 Sokół Wólka Domaszewska 23 maja, 15:00
GLKS Stanin 1-0 Sokół Krynka 23 maja, 15:00

 

Kolejka 15 - 30 maja

 

GLKS Stanin 3-3 Armaty Stoczek Łukowski 30 maja, 15:00
Sokół Krynka 2-2 Bór Dąbie 30 maja, 15:00
Sokół Wólka Domaszewska 3-2 Start Gózd 30 maja, 15:00
Orzeł Zalesie 1-4 Tur Turze Rogi 30 maja, 15:00
Wenus Oszczepalin 3-1 Olimpia Okrzeja 30 maja, 15:00

 

Kolejka 16 - 6 czerwca

 

Armaty Stoczek Łukowski 2-2 Wenus Oszczepalin 6 czerwca, 15:00
Olimpia Okrzeja 3-0 Orzeł Zalesie 6 czerwca, 15:00
Tur Turze Rogi 1-0 Sokół Wólka Domaszewska 6 czerwca, 15:00
Start Gózd 2-3 Sokół Krynka 6 czerwca, 15:00
Bór Dąbie 3-3 GLKS Stanin 6 czerwca, 15:00

 

Kolejka 17 - 13 czerwca

 

Tur Turze Rogi 9-2 Sokół Krynka 13 czerwca, 15:00
Bór Dąbie 0-2 Armaty Stoczek Łukowski 13 czerwca, 15:00
GLKS Stanin 2-2 Start Gózd 13 czerwca, 15:00
Sokół Wólka Domaszewska 2-3 Olimpia Okrzeja 13 czerwca, 15:00
Orzeł Zalesie 1-5 Wenus Oszczepalin 13 czerwca, 15:00

 

Kolejka 18 - 20 czerwca

 

Armaty Stoczek Łukowski 3-0 Orzeł Zalesie 20 czerwca, 15:00
Wenus Oszczepalin 3-0 Sokół Wólka Domaszewska 20 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 2-2, w zespole gości zagrał nieuprawniony zawodnik
Olimpia Okrzeja 4-1 Sokół Krynka 20 czerwca, 15:00
Tur Turze Rogi 2-2 GLKS Stanin 20 czerwca, 15:00
Start Gózd 6-1 Bór Dąbie 20 czerwca, 15:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

B-klasa » Biała Podlaska II

Losowa galeria

NIWA - TUR
Ładowanie...